Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 REGHECAMPF VREA SA PLECE DE LA STEAUA.

In jos 
AutorMesaj
nlovesnight
Administratori
Administratori
nlovesnight


Warn Warn : REGHECAMPF VREA SA PLECE DE LA STEAUA. 111010
Mesaje Mesaje : 152
Data de inscriere Data de inscriere : 08/04/2012
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi

REGHECAMPF VREA SA PLECE DE LA STEAUA. Empty
MesajSubiect: REGHECAMPF VREA SA PLECE DE LA STEAUA.   REGHECAMPF VREA SA PLECE DE LA STEAUA. Icon_minitime2013-05-19, 12:04

Veste socanta din Ghencea, dupa meciul in care Steaua s-a facut de ras. Reghe vrea sa plece!!
"Sincer nu-mi mai arde de glume si de ras. Prestatia anumitor jucatori a fost chiar dezastruoasa. Oamenii care conduc clubul se vor gandi bine ce trebuie la Steaua. Imi pare rau pentru Iancu, pentru Gardos, pentru Bratu. Nu pot sa faca asemeanea greseli.

Imi pare rau de oamenii care au venit la stadion.

Eu nu o sa intru in asemenea lucruri murdare. Probabil ca nu voi mai ramane la Steaua, mie nu imi place asa ceva, eu nu ma bag in astfel de lucruri si vreau sa plec cu capul sus. Imi pare rau de tot ce s-a intamplat in seara asta.

Mai sunt doua etape si din vara cu siguranta o sa continue altcineva. Nu imi place atitudinea unor oameni din trebuie, ce s-a intamplat in presa, ce s-a strigat pe stadion. E o competitie sportiva si cand intri pe teren trebuie sa-ti faci datoria cum trebuie!

Trebuie schimbate anumite lucruri. Pe undeva este si vina mea, pentru ca eu l-am adus pe Doru Bratu, probabil nu trebuia sa-l bag atat de rapid. E si vina mea ca Nikolic nu a putut sa faca o preluare tot meciul. M-a deranjat atitudinea lor. Le-am spus la inceput ca imi doresc sa castig toate meciurile", a spus Reghecampf dupa meci, la DigiSport.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sursa:Sport.ro
Sus In jos
 
REGHECAMPF VREA SA PLECE DE LA STEAUA.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Life Style :: Sport :: Fotball-
Mergi direct la: